Najlepszy lokalny serwis komputerowy

Usługi serwisowe WIRCOM, po prostu "komputery Gryfino"!

Nasza firma to profesjonalne i co ważne szybkie usługi serwisowe. Zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych, notebooków, monitorów LCD, drukarek oraz wiele więcej....


Serwisujemy róweniż komputery zarówno stacjonarne jak i przenośne (Laptopy, Netbooki, Tablety) z takich miejscowości jak Banie, Chojna, Pyrzyce czy też Widuchowa i okoliczne mniejsze miejscowości. Jeżeli masz problem z dowiezieniem sprzętu do naszego oddziału prosimy o kontakt. Realizujemy naprawy również na terenie większych miejscowości jak Banie, Chojna czy Widuchowa, ale również mniejszych w okolicach podanych wyżej miejscowości. Wykonujmey również naprawy po przez dosłanie i odesłanie nam sprzętu ubezpieczonymi paczkami, ale tylko przed wczesniejszym kontaktem i pisemnym potwierdzeniu zlecenia.

Szybki kontakt

Pon. - Pt. 08:00-17:00

Tel: 537 221 900

biuro@wircom.pl

WIR-COM serwis komputerowy w Gryfinie działa również w okolicach Banie, Chojna, Widuchowa, Pyrzyce i rozwiąże każdy Twój problem informatyczny.

Naprawa nagłych awarii

WIR-COM prowadzi mobilny serwis co daje Państwu możliwość zgłaszania telefonicznie pod numerem:

+48 537 221 900 nagłej awarii Twojego sprzętu. Zjawimy się na miejscu tak szybko jak tylko będzie to możliwe i zaradzimy usterce.

Usuwanie wirusów, trojanów, malewaerów, dialerów, itp…

Dzięki zastosowani licencji na najlepsze programy anty-wirusowe z naszą firmą możesz być spokojny o swój komputer i dane na nim zawarte. Wykonujemy pełne skanowania Twojego systemu oraz dociekliwe szukamy na nim potencjalnych zagrożeń po czym usuwamy je z systemu jak i dodatkowo zabezpieczamy go przed ponownymi atakami, a co za tym idzie odbierasz od nas zdrowy i zabezpieczony komputer. Licencje w naszej firmie sprzedawane są w najlepszych cenach. Dzięki dużemu doświadczeniu w zależności od przeznaczenia i mocy komputera dobierzemy dla Ciebie najlepszy wariant spośród dostępnych programów zabezpieczających przed wszelkimi wirusami.

Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane z dysków wszelkiego typu: 2,5" ; 3,5" ; SATA, ATA jak i również dysków SSD. Staramy się również o naprawę uszkodzonych sektorów, aby dysk nadawał się do dalszego użytku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reballing BGA, wymiana chipów

Naprawiamy wszystkie dostępne na rynku płyty główne nie zależnie od poziomu uszkodzenia. Oczywiście wszystko robimy w miarę możliwości, ale staramy się aby wymiana całej płyty głównej była dla klienta ostatecznością. Dzięki zaawansowanym narzędziom i specjalistom w większości wypadków jestesmy w stanie przeprowadzić wszelkie operacje na układach scalonych tak, aby uszkodzona płyta główna została naprawiona i nadawała się do użytku.

Naprawa monitorów i matryc LCD

Naprawiamy wszelkiego typu monitory LCD, LED jak i również wymieniamy same panele dzięki czemu nie musisz zakupywać nowego monitora, a jedynie części, które znacznie obniżą koszta związane z awarią jaką napotkasz ze swoim monitorem. Wymieniamy i naprawiamy również matryce w laptopach.

Naprawa Drukarek

Naprawiamy, czyścimy oraz eksploatujemy firmom sprzęt drukujący. W przypadku firm zapewniamy kompleksową obsługę urządzeń drukujących począwszy od serwisu, ekspolatacji, rady do zaopatrywania firmy w tusze, tonery i bębny barwiące.

 

 

 

 

 

 

 

Naprawa Konsol PS,PS2,PS3, PSP i Xbox

Nasza wiedza pozwala nam na wykonywanie szerokiego wachlarza usług związanych z konsolami. Najpopularniejsze usługi wykonywane na konsolach zarówno z rodziny Microsoft jak i Sony:

 • Błędy typy E74 
 • Trzy czerwone diody RROD
 • Reballing BGA, wymiana układów
 • aktualizację oprogramowania i jej błedy
 • Naprawy uszkodzeń mechanicznych (zalanie, upadek) 
 • wymiana past termoprzewodzących, (zalecany po dłuższym czasie użytkowania konsol)
 • Błąd żółtej diody
 • YLOD
 • Uszkodzone napędy nie pobierające płyt

 

Instalacja i konfiguracja Systemu Operacyjnego

Kompleksowo czyścimy komputery i wgrywamy "świeże" systemy operacyne. Na życzenie klienta również konfigurujemy sterowniki jak i wgrywamy podstawowy pakiet programów niezbędnych do normalnego użytkowania komputera. Na życzenie firm, konfigurujemy również ich programy (po dostarczeniu danych licencji) oraz doradzamy ewentualnie jakie rozwiązania informatyczne w ich przypadku były by najlepsze i najbardziej wydajne, efektywne. Doradzamy jeśli to konieczne jakie podzespoły należy wymienić lub pomyśleć nad ich ulepszeniem, aby zoptymalizować wydajność komputera względem kosztów. Wszystkie zainstalowane składniki w trakcie serwisu aktualizowane są do najnowszych wersji. .

Instalacja i ustawienie połączenia internetowego, modemu lub routera

W domu u klienta czy u firmy w biurze instalujemy i konfigurujemy połaczenia internetowe. WIR-COM zajmuje się również budową całych sieci komputerowych. W skład naszych usług wchodzi międzyinnymi:

 • konfiguracja sieci bezprzewodowych (WiFi) i przewodowych,
 • konfiguracja elementów sieciowych: routery, modemy, switche, centrale telefoniczne, rejestratory, karty sieciowe, modemy, itp
 • oczyszczanie i aktualizacja sieci (sprawdzenie sieci pod kątem potrzebnych/niepotrzebnych urządzeń, długości przewodów, optymalizacji jej przepustowości i efektywności działania.

 

 

 

 

 

 

Optymalizacja działania komputera

Jeżeli nie chcesz dokonywać usuwania całego systemu proponujemy usługę oczyszczania komputera z niepotrzebnych plików i programów. Dzieki temu zabiegowi możemy np. przyspieszyć działanie komputera Twojego dziecka po przez jego "odśmiecenie".

Formatowanie dysku, podział na partycji

Formatujemy każdego typu dyski twarde. Dzielimy je na partycje zgodnie z wymogami systemu operacyjnego (format danych) oraz na życzenie klienta zgodnie z jego specyfikacją. Oczywiście służymy radą jaki typ danych i OS wybrać oraz jak podzielić partycję zgodnie z przeznaczeniem komputera klienta.

Doradztwo informatyczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie informatyki możemy Państwu doradzić w każdej jego gałęzi. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z Twoim komputerem, siecią, internetem - dzwoń, odwiedzaj, a na pewno uzyskasz wartościową odpowiedź, która pomoże uporać się z Twoim problemem.

Proponujemy Państwu również kompleksowe zarządznie komputerami i ich serwisem w Państwa firmach i sklepach.
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń pomożemy Ci z Twoim komputerem!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeżeli masz problem z komputerem lub sprawami związanymi z sieciami komputerowymi, modemami czy innym rzeczami związanymi z informatyką, komputerami to WIRCOM jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Dzięki nam możesz szybko i tanio rozwiązać problem z Twoim komputerem, internetem i innymi peryferiami. Sprawdź nasze usługi, a na pewno wyjdziesz od nas jako kolejny zadowolony klient.

Pozostań z nami w kontakcie

KONTAKT

WIRCOM Maciej Wirski
ul.Krasińskiego 82U/22
74-100 Gryfino
NIP: 858-171-52-58
Konto:
(mBank) 20 1140 2004 0000 3102 7601 1999