WIRCOM - Serwis komputerowy Gryfino, Banie, Chojna, Pyrzyce i okolice, komputery Gryfino

Usługi - Serwis komputerowy Gryfino

+48 537 221 900 WIRUSONE biuro@wir-com.pl
Usługi serwisowe WIRCOM,

po prostu "komputery Gryfino"!

Nasza firma to profesjonalne i co ważne szybkie usługi serwisowe.

Zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych, notebooków, monitorów LCD, drukarek oraz wiele więcej...

free for job

WIR-COM serwis komputerowy w Gryfinie działa również w okolicach Banie, Chojna, Widuchowa, Pyrzyce i rozwiąże każdy Twój problem informatyczny.

usługa serwisowa Naprawa nagłych awarii

WIR-COM prowadzi mobilny serwis co daje Państwu możliwość zgłaszania telefonicznie pod numerem: +48 537 221 900 nagłej awarii Twojego sprzętu. Zjawimy się na miejscu tak szybko jak tylko będzie to możliwe i zaradzimy usterką.

usługa serwisowa Usuwanie wirusów, trojanów, malewaerów, dialerów, itp…

Dzięki zastosowani licencji na najlepsze programy anty-wirusowe z naszą firmą możesz być spokojny o swój komputer i dane na nim zawarte. Wykonujemy pełne skanowania Twojego systemu oraz dociekliwe szukamy na nim potencjalnych zagrożeń po czym usuwamy je z systemu jak i dodatkowo zabezpieczamy go przed ponownymi atakami, a co za tym idzie odbierasz od nas zdrowy i zabezpieczony komputer. Licencje w naszej firmie sprzedawane są w najlepszych cenach. Dzięki dużemu doświadczeniu w zależności od przeznaczenia i mocy komputera dobierzemy dla Ciebie najlepszy wariant z pośród dostępnych programów zabezpieczających przed wszelkimi wirusami.

usługa serwisowa Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane z dysków wszelkiego typu: 2,5" ; 3,5" ; SATA, ATA jak i również dysków SSD. Staramy się również o naprawę uszkodzonych sektorów, aby dysk nadawał się do dalszego użytku.

usługa serwisowa Reballing BGA, wymiana chipów

Naprawiamy wszystkie dostępne na rynku płyty główne nie zależnie od poziomu uszkodzenia. Oczywiście wszystko robimy w miarę możliwości, ale staramy się aby wymiana całej płyty głównej była dla klienta ostatecznością. Dzięki zaawansowanym narzędziom i specjalistą w większości wypadków jestesmy w stanie przeprowadzić wszelkie operacje na układach scalonych tak, aby uszkodzona płyta główna została naprawiona i nadawała się do użytku.

usługa serwisowa Naprawa Monitorów LCD

Naprawiamy wszelkiego typu monitory LCD, LED jak i również wymieniamy same panele dzięki czemu nie musisz zakupywać nowego monitora, a jedynie części, które znacznie obniżą koszta związane z awarią jaką napotkasz ze swoim monitorem.

usługa serwisowa Naprawa Drukarek

Naprawiamy, czyścimy oraz eksploatujemy firmą sprzęt drukujący. W przypadku firm zapewniamy kompleksową obsługę urządzeń drukujących począwszy od serwisu, ekspolatacji, rady do zaopatrywania firmy w tusze, tonery i bębny barwiące.

usługa serwisowa Naprawa Konsol PS,PS2,PS3, PSP i XoboX

Nasza wiedza pozwala nam na wykonywanie szerokiego wachlarza usług związanych z konsolami. Najpopularniejsze usługi wykonywane na konsolach zarówno z rodziny Microsoft jak i Sony:

usługa serwisowa Instalacja i konfiguracja Systemu Operacyjnego

Kompleksowo czyścimy komputery i wgrywamy "świeże" systemy operacyne. Na życzenie klienta również konfigurujemy sterowniki jak i wgrywamy podstawowy pakiet programów niezbędnych do normalnego użytkowania komputera. Na życzenie firm, konfigurujemy również ich programy (po dostarczeniu danych licencji) oraz doradzamy ewentualnie jakie rozwiązania informatyczne w ich przypadku były by najlepsze i najbardziej wydajne, efektywne. Doradzamy jeśli to konieczne jakie podzespoły należy wymienić lub pomyśleć nad ich ulepszeniem, aby zoptymalizować wydajność komputera względem kosztów. Wszystkie zainstalowane składniki w trakcie serwisu aktualizowane są do najnowszych wersji.

usługa serwisowa Instalacja i ustawienie połączenia internetowego, modemu lub routera

W domu u klienta czy u firmy w biurze instalujemy i konfigurujemy połaczenia internetowe. WIR-COM zajmuje się również budową całych sieci komputerowych. W skład naszych usług wchodzi międzyinnymi:

usługa serwisowa Optymalizacja działania komputera

Jeżeli nie chcesz dokonywać usuwania całego systemu proponujemy usługę oczyszczania komputera z niepotrzebnych plików i programów. Dzieki temu zabiegowi możemy np. przyspieszyć działanie komputera Twojego dziecka po przez jego "odśmiecenie".

usługa serwisowa Formatowanie dysku, podział na partycji

Formatujemy każdego typu dyski twarde. Dzielimy je na partycje zgodnie z wymogami systemu operacyjnego (format danych) oraz na życzenie klienta zgodnie z jego specyfikacją. Oczywiście służymy radą jaki typ danych i OS wybrać oraz jak podzielić partycję zgodnie z przeznaczeniem komputera klienta.

usługa serwisowa Doradztwo informatyczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie informatyki możemy Państwu doradzić w każdej jego gałęzi. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z Twoim komputerem, siecią, internetem - dzwoń, odwiedzaj, a na pewno uzyskasz wartościową odpowiedź, która pomoże uporać się z Twoim problemem.

usługa serwisowa Projektowanie stron internetowych

Nasza firma posiada szerokie kontakty z największymi firmami w Polsce. Dzięki ich specjalistą projektujemy począwszy od stron kontaktowych po duże serwisy internetowe jak i programy obsługiwane po przez WWW (księgowość, reklama, radio). Zajmuemy się również wykonywaniem samej grafiki lub reklam na strony internetowe. Usługi z zakresu projektowania stron internetowych to międzyinnymi: